CGA4J1X5R1C106K125AC | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CGA4J1X5R1C106K125AC |
Kuvaus | CAP CER 10UF 16V X5R 0805 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CGA4J1X5R1C106K125AC -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 85°C |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Kapasitanssi | Pakkaus / kotelo 0805 (2012 metrinen) |
Toleranssi ±10% | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm) |
Jännite – nimellinen | Paksuus (maks.) 0,057" (1,45mm) |