CGA3E2X8R2A103M080AA
DigiKeyn tuotenumero
445-12577-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-12577-1-ND - Cut Tape (CT)
445-12577-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA3E2X8R2A103M080AA
Kuvaus
CAP CER 10000PF 100V X8R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X8R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA3E2X8R2A103M080AA -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)