CGA3E1X7R1C105K080AC
DigiKeyn tuotenumero
445-12539-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-12539-1-ND - Cut Tape (CT)
445-12539-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA3E1X7R1C105K080AC
Kuvaus
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CGA3E1X7R1C105K080AC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)