CGA2B3X7R1V104K050BB
DigiKeyn tuotenumero
445-6901-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-6901-1-ND - Cut Tape (CT)
445-6901-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA2B3X7R1V104K050BB
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 35V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 35V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA2B3X7R1V104K050BB -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)