CGA2B2X7R1H102K050BE
DigiKeyn tuotenumero
445-173670-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-173670-1-ND - Cut Tape (CT)
445-173670-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA2B2X7R1H102K050BE
Kuvaus
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA2B2X7R1H102K050BE -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,024" (0,60mm)