CGA2B2NP01H180J050BA
DigiKeyn tuotenumero
445-12126-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-12126-1-ND - Cut Tape (CT)
445-12126-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA2B2NP01H180J050BA
Kuvaus
CAP CER 18PF 50V NP0 0402
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA2B2NP01H180J050BA -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Osan tila
Vanhentunut
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)