CGA2B2C0G1H270J050BA
DigiKeyn tuotenumero
445-5589-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-5589-1-ND - Cut Tape (CT)
445-5589-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA2B2C0G1H270J050BA
Kuvaus
CAP CER 27PF 50V C0G 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA2B2C0G1H270J050BA -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)