CGA2B1X7R1E333M050BC
DigiKeyn tuotenumero
445-12248-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-12248-1-ND - Cut Tape (CT)
445-12248-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA2B1X7R1E333M050BC
Kuvaus
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.033 µF ±20% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA2B1X7R1E333M050BC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)