C4532C0G3F221K200KA
DigiKeyn tuotenumero
445-2380-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-2380-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2380-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C4532C0G3F221K200KA
Kuvaus
CAP CER 220PF 3KV C0G 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 pF ±10% 3000V (3kV) Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1812 (4532 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C4532C0G3F221K200KA -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Korkeajännite
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,087" (2,20mm)