C3216X7T2V104M160AA
DigiKeyn tuotenumero
445-14835-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-14835-1-ND - Cut Tape (CT)
445-14835-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C3216X7T2V104M160AA
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 350V X7T 1206
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±20% 350V Keraamiset kondensaattorit X7T 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C3216X7T2V104M160AA -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,071" (1,80mm)