C2012X7T2V223M125AA
DigiKeyn tuotenumero
445-14572-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-14572-1-ND - Cut Tape (CT)
445-14572-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C2012X7T2V223M125AA
Kuvaus
CAP CER 0.022UF 350V X7T 0805
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.022 µF ±20% 350V Keraamiset kondensaattorit X7T 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C2012X7T2V223M125AA -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)