C1608C0G1H102G080AA
DigiKeyn tuotenumero
445-5377-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-5377-1-ND - Cut Tape (CT)
445-5377-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1608C0G1H102G080AA
Kuvaus
CAP CER 1000PF 50V C0G 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C1608C0G1H102G080AA -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)