C1005X7R1C104K050BC
DigiKeyn tuotenumero
445-4952-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-4952-1-ND - Cut Tape (CT)
445-4952-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1005X7R1C104K050BC
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C1005X7R1C104K050BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)