C1005X5R1E474K050BB
DigiKeyn tuotenumero
445-8020-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-8020-1-ND - Cut Tape (CT)
445-8020-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1005X5R1E474K050BB
Kuvaus
CAP CER 0.47UF 25V X5R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.47 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X5R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C1005X5R1E474K050BB -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)