C0603X5R1A104K030BC
DigiKeyn tuotenumero
445-7318-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-7318-1-ND - Cut Tape (CT)
445-7318-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603X5R1A104K030BC
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 10V X5R 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 10V Keraamiset kondensaattorit X5R 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0603X5R1A104K030BC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)