B84252B0400A000
DigiKeyn tuotenumero
495-B84252B0400A000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B84252B0400A000
Kuvaus
POWER EMC FILTER
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yksivaiheinen EMC/EMI Linjasuodatin 400 A AC Kolme porrasta Liitostappi
Kategoria
Jännite - nimellinen DC
1000V (1kV)
Valmistaja
TDK
Virta
400 A
Sarja
Sovellukset
Invertterit, Tehonohjausjärjestelmät
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C