B82786C0513H002
DigiKeyn tuotenumero
495-B82786C0513H002TR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-B82786C0513H002CT-ND - Cut Tape (CT)
495-B82786C0513H002DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B82786C0513H002
Kuvaus
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
51 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
700mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
AEC-Q200
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
2
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Impedanssi taajuudella
2.6 kOhms @ 10 MHz
Korkeus (maks.)
0,098" (2,50mm)
Induktanssi taajuudella
51 µH @ 100 kHz