B82477D6223M603
DigiKeyn tuotenumero
495-B82477D6223M603TR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-B82477D6223M603CT-ND - Cut Tape (CT)
495-B82477D6223M603DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B82477D6223M603
Kuvaus
FIXED IND 22UH 3.85A 53MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Suojattu 2 Induktiokelaryhmä 88 µH Induktanssi - kytkettynä sarjaan 22 µH Induktanssi - kytkettynä rinnakkain 26,5mOhm maks. DC-resistanssi (DCR) - rinnakkain Epästandardi
EDA/CAD-mallit
B82477D6223M603 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virran kyllästyminen - sarja
3.6 A
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) - rinnakkain
26,5mOhm maks.
Sarja
DC-resistanssi (DCR) - sarja
106mOhm maks.
Digi-Reel®
Suojakuori
Suojattu
AEC-Q200
Käämien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Induktanssi - kytkettynä rinnakkain
22 µH
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi - kytkettynä sarjaan
88 µH
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus - sarja
3.85 A
Korkeus
0,413" (10,50mm)
Virran kyllästyminen - rinnakkainen
7.2 A