B82472P6472M000
DigiKeyn tuotenumero
495-75340-2-ND - Rullattu teippi (TR)
495-75340-1-ND - Cut Tape (CT)
495-75340-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B82472P6472M000
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 2.5A 33 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.5 A 33mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
B82472P6472M000 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
33mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,287" lev. (7,30mm x 7,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)