B72660M0950K072 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | B72660M0950K072 |
Kuvaus | VARISTOR 150V 1.2KA 4032 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 150 V 1.2 kA Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 4032 (1080 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | B72660M0950K072 -mallit |
Kategoria | Varistorin jännite (maks.) 165 V |
Valmistaja TDK | Virta - piikki 1.2 kA |
Sarja | Energia 7,6J |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Piirien lukumäärä 1 |
Osan tila Aktiivinen | Kapasitanssi taajuudella 260 pF @ 1 kHz |
Maksimi AC-jännite 95 V | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Maksimi DC-jännite 125 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan, MLCV |
Varistorin jännite (min.) 135 V | Pakkaus / kotelo 4032 (1080 metrinen) |
Varistorin jännite (tyyp.) 150 V |