B72660M0300K072
DigiKeyn tuotenumero
495-75323-2-ND - Rullattu teippi (TR)
495-75323-1-ND - Cut Tape (CT)
495-75323-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B72660M0300K072
Kuvaus
VARISTOR 47V 250A 4032
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 V 250 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 4032 (1080 metrinen)
EDA/CAD-mallit
B72660M0300K072 -mallit
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
51.7 V
Virta - piikki
250 A
Sarja
Energia
2J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
1200 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
30 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
38 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
42.3 V
Pakkaus / kotelo
4032 (1080 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
47 V