B72650M0950K072 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
150 V 400 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 3225 (8063 metrinen)
B72650M0950K072
DigiKeyn tuotenumero
495-B72650M0950K072TR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-B72650M0950K072CT-ND - Cut Tape (CT)
495-B72650M0950K072DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B72650M0950K072
Kuvaus
VARISTOR 150V 400A 3225
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
B72650M0950K072 -mallit
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
165 V
Valmistaja
TDK
Virta - piikki
400 A
Sarja
Energia
3,4J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
135 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
95 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
125 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
135 V
Pakkaus / kotelo
3225 (8063 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
150 V