B72530T0600K062
DigiKeyn tuotenumero
495-7477-2-ND - Rullattu teippi (TR)
495-7477-1-ND - Cut Tape (CT)
495-7477-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B72530T0600K062
Kuvaus
VARISTOR 100V 200A 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 V 200 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 1210 (3225 metrinen)
EDA/CAD-mallit
B72530T0600K062 -mallit
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
110 V
Virta - piikki
200 A
Sarja
Energia
2J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
200 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
60 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
85 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
90 V
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
100 V