B72220S0511K101
DigiKeyn tuotenumero
495-4662-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B72220S0511K101
Kuvaus
VARISTOR 820V 6.5KA DISC 20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
820 V 6.5 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 20mm
EDA/CAD-mallit
B72220S0511K101 -mallit
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
902 V
Virta - piikki
6.5 kA
Sarja
Energia
190J
Pakkaustapa
Irtotavara
Kapasitanssi taajuudella
460 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
510 V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)
Maksimi DC-jännite
670 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Varistorin jännite (min.)
738 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 20mm
Varistorin jännite (tyyp.)
820 V