B59753B0120A070
DigiKeyn tuotenumero
495-B59753B0120A070-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B59753B0120A070
Kuvaus
PTC RESET FUSE 420V RADIAL DISC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keraaminen PTC nollattavat varokkeet 420V Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Resistanssi - 25°C (tyyp.)
120 Ohms
Valmistaja
TDK
Toimintalämpötila
0°C – 60°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Tyyppi
Keraaminen
Koko/mitat
0,492" halk. x 0,276" paks. (12,50mm x 7,00mm)
Jännite - maksimi
420V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,650" (16,50mm)
Virta - laukaisu (It)
112 mA
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Virta - maks.
2 A