B57153S0160M000
DigiKeyn tuotenumero
495-B57153S0160M000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B57153S0160M000
Kuvaus
ICL 16 OHM 20% 3A 8.5MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 16 Ohms ±20% 3 A 0,335" (8,50mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
B57153S0160M000 -mallit
Kategoria
R @ 25°C
16 Ohms
Valmistaja
TDK
Toleranssi
±20%
Sarja
Virta - jatkuva tila, maks.
3 A
Pakkaustapa
Irtotavara
Halkaisija
0,335" (8,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)