B32923C3105K000
DigiKeyn tuotenumero
495-6918-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B32923C3105K000
Kuvaus
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF Kalvokondensaattorit 305V 630V Polypropeeni (PP) Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
B32923C3105K000 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
1,043" pit. x 0,433" lev. (26,50mm x 11,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,807" (20,50mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Jänniteluokitus – AC
305V
Sovellukset
EMI, RFI:n vaimennus
Jänniteluokitus – DC
630V