AVRM1005C6R8NT331N
DigiKeyn tuotenumero
445-174352-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-174352-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174352-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AVRM1005C6R8NT331N
Kuvaus
VARISTOR 6.8V 24A 0402
Tarkka kuvaus
6.8 V 24 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
8.84 V
Valmistaja
TDK
Virta - piikki
24 A
Sarja
Energia
0,008J
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
33 pF @ 1 kHz
Maksimi DC-jännite
3.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Varistorin jännite (min.)
4.76 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Varistorin jännite (tyyp.)
6.8 V