AVRM0603C080MT101N
DigiKeyn tuotenumero
445-174341-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-174341-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174341-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AVRM0603C080MT101N
Kuvaus
VARISTOR 8V 4A 0201
Tarkka kuvaus
8 V 4 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan 0201 (0603 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AVRM0603C080MT101N -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
9.6 V
Valmistaja
TDK
Virta - piikki
4 A
Sarja
Energia
0,01J
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
100 pF @ 1 kHz
Maksimi DC-jännite
5.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Varistorin jännite (min.)
6.4 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Varistorin jännite (tyyp.)
8 V