AVRL061E1R1NTA
DigiKeyn tuotenumero
445-174340-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-174340-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174340-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AVRL061E1R1NTA
Kuvaus
VARISTOR 39V 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
39 V Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan 0201 (0603 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (tyyp.)
39 V
Valmistaja
TDK
Piirien lukumäärä
1
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
1.1 pF @ 1 kHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Maksimi DC-jännite
25 V