AVRH10C101KT1R2YE8
DigiKeyn tuotenumero
445-AVRH10C101KT1R2YE8TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-AVRH10C101KT1R2YE8CT-ND - Cut Tape (CT)
445-AVRH10C101KT1R2YE8DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AVRH10C101KT1R2YE8
Kuvaus
VARISTOR 120V 300MA 0402
Tarkka kuvaus
120 V 300 mA Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Energia
0,007J
Valmistaja
TDK
Piirien lukumäärä
1
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
1.23 pF @ 1 MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Maksimi DC-jännite
70 V
Luokka
Autoteollisuus
Varistorin jännite (min.)
100 V
Hyväksyntä
AEC-Q200
Varistorin jännite (tyyp.)
120 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (maks.)
110 V
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Virta - piikki
300 mA