AVRH10C101KT1R1NE8
DigiKeyn tuotenumero
445-180966-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-180966-1-ND - Cut Tape (CT)
445-180966-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AVRH10C101KT1R1NE8
Kuvaus
VARISTOR 100V 1A 0402
Tarkka kuvaus
100 V 1 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AVRH10C101KT1R1NE8 -mallit
Kategoria
Energia
0,03J
Valmistaja
TDK
Piirien lukumäärä
1
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
1.1 pF @ 1 kHz
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TA)
Maksimi DC-jännite
70 V
Luokka
Autoteollisuus
Varistorin jännite (min.)
90 V
Hyväksyntä
AEC-Q200
Varistorin jännite (tyyp.)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (maks.)
110 V
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Virta - piikki
1 A