AVR-M1005C080MTABB
DigiKeyn tuotenumero
445-2533-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-2533-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2533-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AVR-M1005C080MTABB
Kuvaus
VARISTOR 8V 3A 0402
Tarkka kuvaus
8 V 3 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
9.6 V
Valmistaja
TDK
Virta - piikki
3 A
Sarja
Energia
0,02J
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
100 pF @ 1 kHz
Maksimi DC-jännite
5.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Varistorin jännite (min.)
6.4 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (tyyp.)
8 V