ZUP20-40/U
DigiKeyn tuotenumero
285-1675-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZUP20-40/U
Kuvaus
PWR SUP BENCH PROG 0-20V 800W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0 – 20VDC Lähtö Työpöytä (AC–DC) Virtalähde Digitaalinen 0 – 40A Lähtö 800W Ominaisuudet Muisti, Ohjelmoitava, RS232- ja RS485-rajapinta
Kategoria
Koko/mitat
13,780" pit. x 5,512" lev. x 4,882" kork. (350,00mm x 140,00mm x 124,00mm)
Teho (wattia)
800W
0,02% + 12mV
Jännitteen regulointi - linja
1mV + 0,005%
Jännitteen regulointi - kuorma
2mV + 0,005%
Syöttöjännite
85 – 265VAC
Virran regulointi - linja
0,01% + 5mA
Virran regulointi - kuorma
0,07% + 10mA
Lähtöjännite
0 – 20VDC
Rippeli
5mV
Lähtövirta
0 – 40A