ZUP10-20/U on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Varastossa: 26
Tekniset tiedot
0 – 10VDC Lähtö Työpöytä (AC–DC) Virtalähde Digitaalinen 0 – 20A Lähtö 200W Ominaisuudet Muisti, Ohjelmoitava, RS232- ja RS485-rajapinta
Why Thermocouple A Power Supply?
ZUP10-20/U
DigiKeyn tuotenumero
285-1668-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZUP10-20/U
Kuvaus
PWR SUP BENCH PROG 0-10V 200W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Koko/mitat
13,780" pit. x 4,882" lev. x 2,756" kork. (350,00mm x 124,00mm x 70,00mm)
Valmistaja
TDK-Lambda
Ominaisuudet
Muisti, Ohjelmoitava, RS232- ja RS485-rajapinta
Sarja
Teho (wattia)
200W
Pakkaustapa
Irtotavara
Tarkkuus - jännitemittari, ampeerimittari
0,02% + 8mV
Osan tila
Vanhentunut
Jännitteen regulointi - linja
1mV + 0,005%
Tyyppi
Työpöytä (AC–DC)
Jännitteen regulointi - kuorma
2mV + 0,005%
Syöttöjännite
85 – 265VAC
Virran regulointi - linja
0,01% + 2mA
Lähtöjen lukumäärä
1
Virran regulointi - kuorma
0,01% + 5mA
Lähtöjännite
0 – 10VDC
Rippeli
5mV
Lähtövirta
0 – 20A