XMS500SG
DigiKeyn tuotenumero
285-2898-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XMS500SG
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 90 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
XMS500SG -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
92%
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
7,09" pit. x 4,21" lev. x 1,85" kork. (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)
Jännite - lähtö 1
48V
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 1
10.4 A