XMS500C6
DigiKeyn tuotenumero
285-2892-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XMS500C6
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 500W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 90 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
XMS500C6 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
92%
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
7,09" pit. x 4,21" lev. x 1,85" kork. (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 1
20.8 A