RWS600B24
RWS600B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS600B-24
DigiKeyn tuotenumero
285-RWS600B-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RWS600B-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
RWS600B-24 -mallit
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
0.88
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
7,48" pit. x 4,72" lev. x 2,40" kork. (190,0mm x 120,0mm x 61,0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CE
Sähkövirta - lähtö 1
25 A