RWS300B-36/R
DigiKeyn tuotenumero
285-RWS300B-36/R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RWS300B-36/R
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 36V 300W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 36V 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
RWS300B-36/R -mallit
Jännite - erotus
3 kV
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Kuorman jako, Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
6,70" pit. x 4,02" lev. x 1,61" kork. (170,0mm x 102,0mm x 41,0mm)
Jännite - lähtö 1
36V
Sähkövirta - lähtö 1
8.4 A