RWS150B-48
DigiKeyn tuotenumero
285-RWS150B-48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RWS150B-48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RWS150B-48 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
0.89
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
5,04" pit. x 3,70" lev. x 1,61" kork. (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Jännite - lähtö 1
48V
Hyväksyjä
CE
Sähkövirta - lähtö 1
3.3 A