RWS1500B24
RWS1500B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS1500B-24
DigiKeyn tuotenumero
285-RWS1500B-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RWS1500B-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 265VAC, 120 – 340VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RWS1500B-24 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
0.88
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etätunnistus, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 265VAC, 120 – 340VDC
Koko/mitat
10,28" pit. x 5,00" lev. x 2,48" kork. (261,0mm x 127,0mm x 63,0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CE
Sähkövirta - lähtö 1
63 A