RGB4W500W033A-001
DigiKeyn tuotenumero
285-RGB4W500W033A-001-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RGB4W500W033A-001
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3 – 24V 33A 18V - 60V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RGB4W500W033A-001 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
500 W
Valm.
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
98%
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Pakkaus / kotelo
10-DIP-moduuli
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
1,95" pit. x 1,50" lev. x 0,51" kork. (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Tulojännite (min.)
18V
Valmistajan laitepakkaus
1/16 tiilipakkaus
Tulojännite (maks.)
60V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
33A