PXG-M20-24WD12
DigiKeyn tuotenumero
285-PXG-M20-24WD12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PXG-M20-24WD12
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PXG-M20-24WD12 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
20 W
Valm.
Jännite - erotus
5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
88,5%
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
1,60" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 2
-12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
833mA, 833mA