PXD60-48WS24
DigiKeyn tuotenumero
285-PXD60-48WS24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PXD60-48WS24
Kuvaus
DC DC CONVERTER 24V 60W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 2,5A 18V - 75V Tulo
EDA/CAD-mallit
PXD60-48WS24 -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.6 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
91%
Lähtöjen lukumäärä
1
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
2,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Tulojännite (maks.)
75V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
2,5A
Vakionumero
Teho (wattia)
60 W