PXD-M30-24WS05
DigiKeyn tuotenumero
285-PXD-M30-24WS05-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PXD-M30-24WS05
Kuvaus
DC DC CONVERTER 5V 30W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 6A 9V - 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
PXD-M30-24WS05 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
30 W
Valm.
Jännite - erotus
5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
88,5%
Lähtöjen lukumäärä
1
Tulojännite (min.)
9V
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
2,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE
Virta - lähtö (maks.)
6A