PXCM1024WD05A
PXCM1024WD05A
PXC-M10-24WD05-A
DigiKeyn tuotenumero
285-PXC-M10-24WD05-A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PXC-M10-24WD05-A
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 5V -5V 1A, 1A 9V - 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
PXC-M10-24WD05-A -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
1A, 1A
Valm.
Teho (wattia)
10 W
Sarja
Jännite - erotus
5 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Lähtöjen lukumäärä
2
Tehokkuus
85%
Tulojännite (min.)
9V
Tulojännite (maks.)
36V
Pakkaus / kotelo
24-DIP-moduuli, 6 johdinta
Jännite - lähtö 1
Koko/mitat
1,25" pit. x 0,80" lev. x 0,40" kork. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)