PXC-M03-48WS15-A
DigiKeyn tuotenumero
285-PXC-M03-48WS15-A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PXC-M03-48WS15-A
Kuvaus
DC DC CONVERTER 15V 3W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 200mA 18V - 75V Tulo
EDA/CAD-mallit
PXC-M03-48WS15-A -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
3 W
Valm.
Jännite - erotus
5 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tehokkuus
86,5%
Lähtöjen lukumäärä
1
Tulojännite (min.)
18V
Pakkaus / kotelo
24-DIP-moduuli, 5 johdinta
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
1,25" pit. x 0,80" lev. x 0,40" kork. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
200mA