PXC-M03-24WS12-A
DigiKeyn tuotenumero
285-PXC-M03-24WS12-A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PXC-M03-24WS12-A
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 3W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 250mA 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PXC-M03-24WS12-A -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
3 W
Valm.
Jännite - erotus
5 kV
Sarja
Sovellukset
Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
OCP, OVP, SCP
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.87
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
24-DIP-moduuli, 5 johdinta
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
1,25" pit. x 0,80" lev. x 0,40" kork. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
250mA