PFE500SA-12/T
DigiKeyn tuotenumero
285-PFE500SA-12/T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFE500SA-12/T
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 396W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 33A 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
PFE500SA-12/T -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
86%
Pakkaus / kotelo
11-DIP-moduuli, täysi tiilipakkaus
Koko/mitat
4,60" pit. x 2,40" lev. x 0,50" kork. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
12V
Linjan regulointi
48mV
Virta - lähtö (maks.)
33A
Kuorman regulointi
48mV
Teho (wattia)
396 W