PFE500F-28
DigiKeyn tuotenumero
285-1802-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFE500F-28
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 500W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 18A 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
PFE500F-28 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
86%
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
17-DIP-moduuli, täysi tiilipakkaus
Koko/mitat
4,80" pit. x 2,76" lev. x 0,50" kork. (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Hyväksyjä
CE, cULus
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
28V
Linjan regulointi
56mV
Virta - lähtö (maks.)
18A
Kuorman regulointi
56mV
Teho (wattia)
500 W